CD46CNC10NP
KAPACITIV GIVARE FLATPACK TEACH IN NPN
Snabbfakta
Produktfamilj 520
Antal i förpackningen 1
Dokument
EAN-kod
Kapsling
Plast
Längd
55 mm
Avstånd
10 mm
Montage
Oskärmad
Utgångar
1
Utgångstyp
NPN
Utgångsfunktion
Programmerbar/konfigurerbar
Inställning
Teach-In
Omgivningstemperatur
-25-80 °C
Max. ström utgång
200 mA