FOTOCELL 12M POLARISERAD MET.SPST, MUTE-INGÅNG
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
FOTOCELL 12M POLARISERAD MET.SPST, MUTE-INGÅNG
| EAN-kod | '5709870385600 |
|---|---|
| Avstånd | 12 m |
| Princip | Mot reflektor polariserad |
| Kapsling | Rektangulär |
| Inställning | Övrigt |
| Utgångar | 1 |
| Utgång | Reläkontakt |
| Utgångsfunktion | Programmerbar/konfigurerbar |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Kapslingsmaterial | Metall |
| Kopplingsfrekvens | 20 Hz |
| Omgivningstemperatur | -25-60 °C |
| Manöver AC | 10,2 – 31,2 Vac |
| Manöver DC | 10,2 – 31,2 Vdc |
| Typ av ljus | Synligt ljus, modulerat |
| Kapslingsklass (IP) | IP66 |
| Bredd | 44 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Längd / djup | 86 mm |
| Namn | Avstånd | Princip | Manöver AC | Manöver DC | Utgång | Utgångar | Anslutning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PD86CAP12QPTD | 12 m | Mot reflektor polariserad | 10,2 - 31,2 Vac | 10,2 - 31,2 Vdc | Reläkontakt | 1 | Skruvanslutning |
| PD86CAP12QPTF | 12 m | Mot reflektor polariserad | 10,2 - 31,2 Vac | 10,2 - 31,2 Vdc | Reläkontakt | 1 | Skruvanslutning |
| PD86CNP12QPMU | 12 m | Mot reflektor polariserad | 10,2 - 31,2 Vac | 10,2 - 31,2 Vdc | Reläkontakt | 1 | Skruvanslutning |
| PD86HAP12QPTD-01C | 12 m | Mot reflektor polariserad | 10,2 - 31,2 Vac | 10,2 - 31,2 Vdc | Reläkontakt | 1 | Skruvanslutning |
| PD86HAP12QPTF-01C | 12 m | Mot reflektor polariserad | 10,2 - 31,2 Vac | 10,2 - 31,2 Vdc | Reläkontakt | 1 | Skruvanslutning |
| PD86HNP12QPMU-01C | 12 m | Mot reflektor polariserad | 10,2 - 31,2 Vac | 10,2 - 31,2 Vdc | Reläkontakt | 1 | Skruvanslutning |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.