STRÖMTRAFO 32A DELBAR 0,8M KABEL EM280
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
STRÖMTRAFO 32A DELBAR 0,8M KABEL EM280
| EAN-kod | 8030956080001 |
|---|---|
| Typ | Delbar |
| Primär ström | 32 A |
| Utgång | Snabbanslutning |
| Kabellängd | 280 cm |
| Diameter öppning | 8,5 mm |
| Höjd | 45.2 |
| Längd | 59 |
| Klass | 0.5 |
| Namn | Primär ström | Typ | Utgång | Diameter öppning | Kabellängd |
|---|---|---|---|---|---|
| TCD06BS32150CMX | 32 A | Delbar | Snabbanslutning | 8,5 mm | 150 cm |
| TCD06BS3280CMX | 32 A | Delbar | Snabbanslutning | 8,5 mm | 280 cm |
| TCD06BX32150CMX | 32 A | Fast | Snabbanslutning | 8,5 mm | 150 cm |
| TCD06BX32200CMX | 32 A | Fast | Snabbanslutning | 8,5 mm | 200 cm |
| TCD06BX3280CMX | 32 A | Fast | Snabbanslutning | 8,5 mm | 80 cm |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.