KAPACITIV GIVARE FLATPACK NPN/NO
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
KAPACITIV GIVARE FLATPACK NPN/NO
| EAN-kod | 5709870312866 |
|---|---|
| Kapsling | Plast |
| Längd | 7 mm |
| Avstånd | 6 mm |
| Montage | Skärmad |
| Utgångar | 1 |
| Utgångstyp | NPN |
| Utgångsfunktion | NO |
| Inställning | Fast |
| Omgivningstemperatur | 0-60 °C |
| Max. ström utgång | 50 mA |
| Manöverspänning (DC) | 12-27 Vdc |
| Anslutning | Kabel |
| Namn | E-nummer | Avstånd | Montage | Utgångstyp | Anslutning |
|---|---|---|---|---|---|
| CD50CNF05NO | 5 mm | Skärmad | NPN | Kabel | |
| CD50CNF06NO | 6 mm | Skärmad | NPN | Kabel | |
| CD50CNF07PO | 3835177 | 7 mm | Skärmad | PNP | Kabel |
| CD50CNF10NC | 10 mm | Skärmad | NPN | Kabel | |
| CD50CNF10NO | 10 mm | Skärmad | NPN | Kabel | |
| CD50CNF10PO | 10 mm | Skärmad | PNP | Kabel |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.