GRÄNSLÄGE HÄVARM, STÅLPINNE, MOMENTAN, NO+NC
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
GRÄNSLÄGE HÄVARM, STÅLPINNE, MOMENTAN, NO+NC
| EAN-kod | '8033130032629 |
|---|---|
| Kapsling | Metall |
| Ställdon | Hävarm |
| Don | Metall |
| Kopplingsfunktion | Momentan |
| Utgång (NC) | 1 |
| Utgång (NO) | 1 |
| Anslutning | PG13.5 |
| Djup | 43 mm |
| Max. ström utgång (vid 24VDC) | 2,8 A |
| Max. ström utgång (vid 24VAC) | 10 A |
| Max. ström utgång (vid 230VAC) | 3,1 A |
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 195 mm |
| Namn | Ställdon | Utgång (NC) | Utgång (NO) | Höjd | Kapsling | Don |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PS31L-MT11N6-M00 | Draglina | 1 | 1 | 129,5 mm | Metall | Metall |
| PS31L-PS11LA-M00 | Hävarm | 1 | 1 | 195 mm | Metall | Metall |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.