GRÄNSLÄGE NYCKEL, LÅNGSAM, NO+NC
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
GRÄNSLÄGE NYCKEL, LÅNGSAM, NO+NC
| EAN-kod | '8033130072267 |
|---|---|
| Kapsling | Plast |
| Ställdon | Nyckel |
| Don | Plast |
| Kopplingsfunktion | Långsam |
| Utgång (NC) | 1 |
| Utgång (NO) | 1 |
| Anslutning | PG13.5 |
| Djup | 33 mm |
| Max. ström utgång (vid 24VDC) | 2,8 A |
| Max. ström utgång (vid 24VAC) | 10 A |
| Max. ström utgång (vid 230VAC) | 3,1 A |
| Bredd | 57 mm |
| Höjd | 8,3 mm |
| Namn | Ställdon | Utgång (NC) | Utgång (NO) | Höjd | Kapsling | Don |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PS42L-PO11RH-T00 | Rullhävarm | 1 | 1 | 85 mm | Plast | Plast |
| PS42L-PS11P0-H00 | Tapp | 1 | 1 | Plast | Metall | |
| PS42L-PS11RH-T00 | Rullhävarm | 1 | 1 | 85 mm | Plast | Plast |
| PS42L-PS11RT-H00 | Ställbar rulle | 1 | 1 | Plast | Metall | |
| PS42L-PT11P0-H00 | Tapp | 1 | 1 | Plast | Metall | |
| PS42L-PT11P0-T00 | Tapp | 1 | 1 | 66 mm | Plast | Plast |
| PS42L-PT11RT-H00 | Ställbar rulle | 1 | 1 | Plast | Metall | |
| PS42S-PT1105-T00 | Nyckel | 1 | 1 | 8,3 mm | Plast | Plast |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.