KAPACITIV 2-TRÅDS AC, NO/NC, 16MM/SKÄRMAD, 2M-KABEL
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
KAPACITIV 2-TRÅDS AC, NO/NC, 16MM/SKÄRMAD, 2M-KABEL
| EAN-kod | 5709870217581 |
|---|---|
| Diameter | M30 |
| Kapsling | Plast |
| Avstånd | 16 mm |
| Montage | Skärmad |
| Utgångar | 1 |
| Utgångstyp | Två ledare |
| Utgångsfunktion | Programmerbar/konfigurerbar |
| Inställning | Manuell |
| Omgivningstemperatur | -25-80 °C |
| Max. ström utgång | 500 mA |
| Manöverspänning (AC) | 20-250 Vac |
| Anslutning | Kabel |
| Namn | E-nummer | Diameter | Avstånd | Montage | Utgångstyp | Anslutning |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EC3016TBAPL | 3834441 | M30 | 16 mm | Skärmad | Två ledare | Kabel |
| EC3016TBAPL-6 | M30 | 16 mm | Skärmad | Två ledare | M12 Plugg | |
| EC3016TBASL | M30 | 16 mm | Skärmad | Två ledare | Kabel | |
| EC3016TBASL-6 | M30 | 16 mm | Skärmad | Två ledare | M12 Plugg | |
| EC3025TBAPL | 3834440 | M30 | 25 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel |
| EC3025TBAPL-6 | M30 | 25 mm | Oskärmad | Två ledare | M12 Plugg | |
| EC3025TBASL | M30 | 25 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| EC3025TBASL-6 | M30 | 25 mm | Oskärmad | Två ledare | M12 Plugg |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.