KAPACITIV GIVARE M30 STÅL 2-TRÅDS AC, NO+NC KABEL
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
KAPACITIV GIVARE M30 STÅL 2-TRÅDS AC, NO+NC KABEL
| EAN-kod | 5709870259253 |
|---|---|
| Diameter | M30 |
| Kapsling | Metall |
| Avstånd | 25 mm |
| Montage | Oskärmad |
| Utgångar | 1 |
| Utgångstyp | Två ledare |
| Utgångsfunktion | Programmerbar/konfigurerbar |
| Inställning | Manuell |
| Omgivningstemperatur | -25-80 °C |
| Max. ström utgång | 500 mA |
| Manöverspänning (AC) | 20-250 Vac |
| Anslutning | Kabel |
| Namn | E-nummer | Diameter | Avstånd | Montage | Utgångstyp | Anslutning |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EC3016TBAPL | 3834441 | M30 | 16 mm | Skärmad | Två ledare | Kabel |
| EC3016TBAPL-6 | M30 | 16 mm | Skärmad | Två ledare | M12 Plugg | |
| EC3016TBASL | M30 | 16 mm | Skärmad | Två ledare | Kabel | |
| EC3016TBASL-6 | M30 | 16 mm | Skärmad | Två ledare | M12 Plugg | |
| EC3025TBAPL | 3834440 | M30 | 25 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel |
| EC3025TBAPL-6 | M30 | 25 mm | Oskärmad | Två ledare | M12 Plugg | |
| EC3025TBASL | M30 | 25 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| EC3025TBASL-6 | M30 | 25 mm | Oskärmad | Två ledare | M12 Plugg |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.