PC50CND10RP
FOTOCELL 1M RELÄUTGÅNG KABEL
Snabbfakta
E-nummer 3834858
Produktfamilj 510
Antal i förpackningen 1
Dokument
EAN-kod
Avstånd
1000 mm
Princip
Direktavkännande
Kapsling
Rektangulär
Inställning
Manuell inställning
Utgångar
1
Utgång
Reläkontakt
Utgångsfunktion
Växlande kontakt (NO/NC)
Anslutning
Kabel
Kapslingsmaterial
Plast
Kopplingsfrekvens
20 Hz
Manöver AC
24 – 240 Vac
Manöver DC
12 – 240 Vdc
Typ av ljus
Osynligt, modulerat
Kapslingsklass (IP)
IP67
Bredd
17 mm
Höjd
50 mm
Längd / djup
50 mm