FOTOCELL 0.2M SS POT.PNP BREDVINKEL, PLUGG
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
FOTOCELL 0.2M SS POT.PNP BREDVINKEL, PLUGG
| EAN-kod | '5709870390093 |
|---|---|
| Avstånd | 200 mm |
| Princip | Direktavkännande |
| Kapsling | Rektangulär |
| Inställning | Manuell inställning |
| Utgångar | 2 |
| Utgång | PNP |
| Utgångsfunktion | NO+NC |
| Anslutning | M8 Plugg |
| Kapslingsmaterial | Metall |
| Kopplingsfrekvens | 1000 Hz |
| Manöver DC | 10 – 30 Vdc |
| Typ av ljus | Synligt ljus, modulerat |
| Kapslingsklass (IP) | IP66, IP67 |
| Ecolab | Ja |
| Bredd | 11 mm |
| Höjd | 31,5 mm |
| Längd / djup | 21 mm |
| Namn | E-nummer | Avstånd | Princip | Manöver DC | Utgång | Utgångar | Anslutning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PD30ETD02PAM5WE | 200 mm | Direktavkännande | 10 - 30 Vdc | PNP | 2 | M8 Plugg | |
| PD30ETD02PAWE | 200 mm | Direktavkännande | 10 - 30 Vdc | PNP | 2 | Kabel | |
| PD30ETT15 | 15 m | Sändare | 10 - 30 Vdc | Via mottagare | Kabel | ||
| PD30ETT15M5 | 15 m | Sändare | 10 - 30 Vdc | Via mottagare | M8 Plugg | ||
| PD30ETT15PAM5SA | 15 m | Mottagare | 10 - 30 Vdc | PNP | 2 | M8 Plugg | |
| PD30ETT15PASA | 15 m | Mottagare | 10 - 30 Vdc | PNP | 2 | Kabel |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.