FOTOCELL 15M MOTTAGARE SS TOPP-POTENTIOMETER PNP PLUGG
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
FOTOCELL 15M MOTTAGARE SS TOPP-POTENTIOMETER PNP PLUGG
| EAN-kod | '5709870389509 |
|---|---|
| Avstånd | 15 m |
| Princip | Mottagare |
| Kapsling | Rektangulär |
| Inställning | Manuell inställning |
| Utgångar | 2 |
| Utgång | PNP |
| Utgångsfunktion | NO+NC |
| Anslutning | M8 Plugg |
| Kapslingsmaterial | Metall |
| Kopplingsfrekvens | 500 Hz |
| Omgivningstemperatur | -40-60 °C |
| Manöver DC | 10 – 30 Vdc |
| Typ av ljus | Osynligt, modulerat |
| Kapslingsklass (IP) | IP68, IP69K |
| Ecolab | Ja |
| Bredd | 11 mm |
| Höjd | 31,5 mm |
| Längd / djup | 21 mm |
| Namn | E-nummer | Avstånd | Princip | Manöver DC | Utgång | Utgångar | Anslutning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PD30ETD02PAM5WE | 200 mm | Direktavkännande | 10 - 30 Vdc | PNP | 2 | M8 Plugg | |
| PD30ETD02PAWE | 200 mm | Direktavkännande | 10 - 30 Vdc | PNP | 2 | Kabel | |
| PD30ETT15 | 15 m | Sändare | 10 - 30 Vdc | Via mottagare | Kabel | ||
| PD30ETT15M5 | 15 m | Sändare | 10 - 30 Vdc | Via mottagare | M8 Plugg | ||
| PD30ETT15PAM5SA | 15 m | Mottagare | 10 - 30 Vdc | PNP | 2 | M8 Plugg | |
| PD30ETT15PASA | 15 m | Mottagare | 10 - 30 Vdc | PNP | 2 | Kabel |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.