GRÄNSLÄGE RULLE PÅ AXEL, MOMENTAN, NO+NC
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
GRÄNSLÄGE RULLE PÅ AXEL, MOMENTAN, NO+NC
| EAN-kod | '8033130019941 |
|---|---|
| Kapsling | Metall |
| Ställdon | Rullhävarm |
| Don | Metall |
| Kopplingsfunktion | Momentan |
| Utgång (NC) | 1 |
| Utgång (NO) | 1 |
| Anslutning | M20 |
| Djup | 30 mm |
| Max. ström utgång (vid 24VDC) | 2,8 A |
| Max. ström utgång (vid 24VAC) | 10 A |
| Max. ström utgång (vid 230VAC) | 3,1 A |
| Bredd | 30,3 mm |
| Höjd | 53 mm |
| Namn | Ställdon | Utgång (NC) | Utgång (NO) | Höjd | Kapsling | Don |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PS21K-PS11RT-Y00 | Rulle | 1 | 1 | 53 mm | Metall | Plast |
| PS21L-MS11PR-M00 | Rulle | 1 | 1 | 53 mm | Metall | Metall |
| PS21L-MS11RH-M00 | Rullhävarm | 1 | 1 | 53 mm | Metall | Metall |
| PS21L-MS11RT-M00 | Rullhävarm | 1 | 1 | 53 mm | Metall | Metall |
| PS21R-PT11N6-Y00 | Draglina | 1 | 1 | 32,5 mm | Metall | Plast |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.