KAPACITIV GIV.24VAC/DC ATEX RELÄ/10M
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
KAPACITIV GIV.24VAC/DC ATEX RELÄ/10M
| EAN-kod | 5709870331386 |
|---|---|
| Diameter | 32 mm |
| Kapsling | Plast |
| Längd | 101 mm |
| Avstånd | 20 mm |
| Montage | Oskärmad |
| Utgångar | 1 |
| Utgångstyp | Reläkontakt |
| Utgångsfunktion | Växlande kontakt |
| Inställning | Manuell |
| Omgivningstemperatur | -20-70 °C |
| Max. ström utgång | 2000 mA |
| Manöverspänning (AC) | 20-28 Vac |
| Manöverspänning (DC) | 20-28 Vdc |
| Anslutning | Kabel |
| ATEX (damm) | Ja |
| Namn | E-nummer | Diameter | Avstånd | Montage | Utgångstyp | Anslutning |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CB32CLN20QTAX | 3834436 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20QTAX10M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20QTAX5M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20QUAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20QVAX | 3834434 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20RTAX | 3834435 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20RTAX10M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20RUAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20RVAX | 3834432 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20RVAX5M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20STAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20SUAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20SVAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20TC | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TCAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TCFT | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TO | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TOAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TOFT | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.