KAPACITIV GIVARE 2-TRÅDS AC NC D32
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
KAPACITIV GIVARE 2-TRÅDS AC NC D32
| EAN-kod | 5709870327525 |
|---|---|
| Diameter | 32 mm |
| Kapsling | Plast |
| Längd | 101 mm |
| Avstånd | 20 mm |
| Montage | Oskärmad |
| Utgångar | 1 |
| Utgångstyp | Två ledare |
| Utgångsfunktion | NC |
| Inställning | Manuell |
| Omgivningstemperatur | -20-70 °C |
| Max. ström utgång | 500 mA |
| Manöverspänning (AC) | 20-250 Vac |
| Anslutning | Kabel |
| Namn | E-nummer | Diameter | Avstånd | Montage | Utgångstyp | Anslutning |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CB32CLN20QTAX | 3834436 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20QTAX10M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20QTAX5M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20QUAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20QVAX | 3834434 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20RTAX | 3834435 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20RTAX10M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20RUAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20RVAX | 3834432 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20RVAX5M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20STAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20SUAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20SVAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20TC | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TCAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TCFT | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TO | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TOAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TOFT | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.