CB32CLN20TO
KAPACITIV GIVARE 2-TRÅDS AC/NO D32
Snabbfakta
Produktfamilj 520
Antal i förpackningen 1
Dokument
EAN-kod
Diameter
32 mm
Kapsling
Plast
Längd
101 mm
Avstånd
20 mm
Montage
Oskärmad
Utgångar
1
Utgångstyp
Två ledare
Utgångsfunktion
NO
Inställning
Manuell
Omgivningstemperatur
-20-70 °C
Max. ström utgång
500 mA