KAPACITIV GIVARE 230VAC ATEX RELÄ/10M TIMER
Hittar du inte det du söker?
Vår svenska supportavdelning med experter hjälper dig med alla dina frågor. Kontakta oss så får du snabbt hjälp av rätt person.
KAPACITIV GIVARE 230VAC ATEX RELÄ/10M TIMER
| EAN-kod | 5709870331416 |
|---|---|
| Diameter | 32 mm |
| Kapsling | Plast |
| Längd | 101 mm |
| Avstånd | 20 mm |
| Montage | Oskärmad |
| Utgångar | 1 |
| Utgångstyp | Reläkontakt |
| Utgångsfunktion | Växlande kontakt |
| Inställning | Manuell |
| Omgivningstemperatur | -20-70 °C |
| Max. ström utgång | 2000 mA |
| Manöverspänning (AC) | 195-255 Vac |
| Anslutning | Kabel |
| ATEX (damm) | Ja |
| Namn | E-nummer | Diameter | Avstånd | Montage | Utgångstyp | Anslutning |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CB32CLN20QTAX | 3834436 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20QTAX10M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20QTAX5M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20QUAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20QVAX | 3834434 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20RTAX | 3834435 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20RTAX10M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20RUAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20RVAX | 3834432 | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel |
| CB32CLN20RVAX5M | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20STAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20SUAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20SVAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Reläkontakt | Kabel | |
| CB32CLN20TC | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TCAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TCFT | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TO | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TOAX | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel | |
| CB32CLN20TOFT | 32 mm | 20 mm | Oskärmad | Två ledare | Kabel |
Behöver du komma i kontakt med en av våra produktexperter? Vi finns här för att hjälpa dig.